Ajans Hizmetleri

Grafik Tasarım;

Grafik; Türkçe karşılığı “Çizge” olan grafik kelimesi, görüntünün yüzey üzerinde temsiline denir. Çizgesel işlerin başlıkları; çizim, diyafram, şekil, resim, fotoğraf olarak gruplandırılabilir. Bu grupların sektör içerisinde kullanımları ise; reklam, çeşitli baskılar, resim, çizim, grafik gibi kavramları yaratır. Tasarım; belirginleştirmek, ortaya çıkarmak, canlandırmak, özgürleştirmek, ayrıştırmak, somutlaştırmak, düşünmek, düşündürmek, planlamak, birleştirmek gibi ifadelere gelebilmektedir. O zaman ürün veya hizmetin, grafik kavramlarını tasarım unsurları ile ifade ederek, hedefe doğru ulaştırılması ve bunlarla ilgili marka ve imaj danışmanlığını kapsayan işlerin bütünlüğüdür diyebiliriz.

Grafik Tasarımın günümüzde gerçekleştirilebilecek başlıklarını incelemek için “Kurumsal Kimlik Tasarımı“, “Reklam & Tanıtım Materyalleri” ve “Sosyal Medya Tasarımları” Sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Dijital Çözümler;

Amerikan Federal Hükumeti Savunma Bakanlığının araştırma ve geliştirme kolu olan “Savunma İleri Düzey Araştırma Projeleri Kurumu” (DARPA – Defense Advanced Research Project Agency) tarafından bulunan internet, günümüzde herkesin kullandığı bir hizmet durumundadır. Stratejik olan şirketler için ise; günümüzde tasarım ve görsel algısının yardımı ile hem b2b hem b2c alanlarda ticari faydaları ileri düzeyde önem taşımaktadır.

Web hizmetlerinin günümüzde neler olduğu ve neler yapılabildiğini incelemek için ”Web Sitesi Tasarımı”, ”Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)”, ”Sosyal Medya Yönetimi”, ”Ads Google Reklam Stratejisi” ve ”Sosyal Medya Reklam Stratejisi” sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

3 Boyutlu Hizmetler;

(3 Dimension Modelling) kavramı, Grafik tasarım’ın 2 boyut ortamında yani uzunluk ve derinlik kavramlarına bir de yükseklik eklenmesi ile oluşmaktadır. Bu işlem matematiksel olarak X,Y,Z düzlemlerinde hesaplanarak gerçekleşmektedir.

3 Boyutlu Modellemenin imkanları bizlere zorlu olabilecek bir çok detayın çözümünde kılavuzluk etmektedir. Atmosferik Görüntü, Stüdyo Çekimi, Tanıtım Filmi Animasyonu, Ürün Tanıtım Animasyonu, 3 Boyutlu Yazıcı ile Baskı Alımı gibi çözümlerle hizmet alabileceğiniz detaylarını incelemek isterseniz “Atmosferik Görüntü”, “Stüdyo Çekimi”, “Tanıtım Filmi Animasyonu”, “Ürün Tanıtımı Animasyonu” ve “3 Boyutlu Baskı Hizmeti” sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

İllüstrasyon;

Gelinen teknolojik düzeylerin şimdi ki ve gelecekteki varsayımsal kavramlarını düşünürken bile en hızlı aktarım biçimi; el çizimidir. Bir çok tasarım, şablon, taslak gibi ön çalışmalar, hız açısından halen kağıt ya da dijital çizim tableti aracılığıyla el çizimi olarak gerçekleştirilir.

Bunu bir de kurumsal marka kimliği ya da reklam tasarımı için düşündüğünüzde o zaman ortaya çok daha farklı, yaratıcı, renkli, kısacası hissi olarak insanları sıcak ve samimi olarak etkileyen tasarımlar ortaya çıkmaktadır.

Kurumsal ve / veya reklam tasarımlarınızda illüstrasyon kullanımını incelemek için “İllüstrasyon” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.