İhtiyacın olan cevaba yakınsın

Aradığın sorunun cevabı aşağıda sıkça cevaplanan sorular arasında olabilir. Eğer değilse rahatla, alt kısımda bulunan iletişim kutusundan bize yazarak ya da destek hattından cevaba ulaşabilirsin,
Dijital Mağaza Nedir?

Bir çok firmanın ihtiyacı olan günümüzün dijital beklentilerine kolayca erişim sağlayan yeni nesil ajans sistemimizdir. Bir çok hizmet artık talepler doğrultusunda benzer biçimlerde çözülebildiğinden önceden hazırlanmış önerilerimiz ile hızlıca sonuca ulaştıran, satın alması kolay, fiyat & performans hizmetimizdir.

Nasıl İşler?

Dijital Mağazamızda bulunan hizmetlerimiz, uzman ekibimiz aracılığı ile sizlerin yönlendirmeleriniz ile hayat buluyor. İhtiyacınız olan hizmeti & hizmetleri sepete ekleyip, ödeme yönteminizi seçerek kolayca satın alabilirsiniz. Bu noktada verdiğiniz iletişim bilgileri çok önemlidir. O bilgiler aracılığı ile ekibimizden size bir proje yönetmeni atanacak ve sizinle iletişime geçecektir. Detaylar ve süreçle ilgili sizi yönlendirdikten sonrasında hizmet sürecimiz başlamış olacak.

Ödeme Yöntemi Güvenli mi?

Ödeme yöntemimiz son derece güvenlidir. Bu noktada bizler bu noktada güveninizi riske atmamak adına “Shopier” Sanal pos ve ödeme yöntemleri ile gerçekleştirdiğimiz çözüm ortaklığımız ile ödemeleriniz Shopier’in güvenli ödeme kanallarında gerçekleştirilir.

İptal ve Para İadesi Mümkün mü?

Tabi ki mümkün. Hizmet alımı sonrasında 5 iş günü içinde cayma hakkınız bulunmaktadır. Bunu talep ettiğinizde size gönderilen link üzerinden talebinizi belirtebilir ve hizmet iptali ile 7 iş günü içinde para iadesi ödeme yaptığınız banka aracılığı ile size geri gönderilir.

Şablon Tasarımı Nedir?

Mevcut hazırladığımız tasarımlar üzerinden bilgileriniz ile revize edilerek uygun fiyatlı ve hızlı tasarım çözüm önerisidir. Örneğin; Bir logo animasyonuna ihtiyacınız var ve hizmet ücreti bütçenizi aşıyor ancak şablonlardan biri de sizin için uygun görünüyor. Böyle bir noktada çok daha uygun fiyata sizin için hazırlanmış şablonlar üzerinden Logo animasyonunuza sahip olabilirsiniz. Hem de çok kısa bir sürede.

Sözleşme İmzaladım ama hizmet alımını durdurmak istiyorum, nasıl bir yol izleyebiliriz?

Bu durumda hizmet biçimine göre aşağıdaki süreçler uygulanır.

  • Tek alımlık Sözleşme;

Tek seferlik hizmet başlıklarını kapsamaktadır. satın alımdan sonra 7 günlük süre geçmiş ve hizmete başlanmışsa hizmeti faturasıyla birlikte alır ve para iadesi mümkün değildir.

  • Aylık Ödemeli Yıllık Sözleşme;

1 Yıllık hizmet alımlarını kapsamaktadır. Satın alımdan sonra 7 günlük süre geçmiş ve hizmete başlanmışsa içinde bulunan aylık ödeme ve karşılığında hizmet verimi sağlanır ve kalan aylar sözleşme feshi yoluyla iptal edilebilir.

  • Yıllık Ödemeli Yıllık Sözleşme;

1 Yıllık hizmet alımlarını kapsamaktadır. Satın alımdan sonra 7 günlük süre geçmiş ve hizmete başlanmışsa yıllık alımlarda uygulanmış ve müşteriden temin edilmemiş indirimlerin 1 yıllık toplam tutarı, ödemesi yapılan 1 yıllık ödeme içerisinden temin edilerek kalan tutar sözleşme feshi yoluyla iptal edilerek iade edilir. (Eğer ki kalan tutar indirimlerin toplam tutarını karşılamıyorsa sözleşme feshi için ek ödeme yapılması gerekebilir.)

Sosyal Medyadayız

Yenilikleri, fırsatları ve kampanyaları anında yakalamak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.