Widget Image
İhtiyacınız; yaratıcı, kreatif, farklı tasarım çözümleri ve eğlenceli, dinamik, samimi bir ekip ise sizi ofisimize, hızlı, pratik ve uygun fiyatlı tasarımlar ise Dijital Mağaza'mıza davet ediyoruz.
İLETİŞİM;
Balibey Mah. Ağlayan Kaya Cad. Nuri İyem Sk. Esen Aralığı Ülker Sitesi No:3/E Villa:E Şile / İSTANBUL

+90 544 299 9448 (Tel & Whatsapp)

info@geyig.com

Takip Et

İhtiyacın olan cevaba yakınsın

Aradığın sorunun cevabı aşağıda sıkça cevaplanan sorular arasında olabilir. Eğer değilse rahatla, alt kısımda bulunan iletişim kutusundan bize yazarak ya da destek hattından cevaba ulaşabilirsin,
Dijital Mağaza Nedir?

Bir çok firmanın ihtiyacı olan günümüzün dijital beklentilerine kolayca erişim sağlayan yeni nesil ajans sistemimizdir. Bir çok hizmet artık talepler doğrultusunda benzer biçimlerde çözülebildiğinden önceden hazırlanmış önerilerimiz ile hızlıca sonuca ulaştıran, satın alması kolay, fiyat & performans hizmetimizdir.

Nasıl İşler?

Dijital Mağazamızda bulunan hizmetlerimiz, uzman ekibimiz aracılığı ve sizlerin yönlendirmesi ile hayat buluyor. İhtiyacınız olan hizmeti & hizmetleri sepete ekleyip, ödeme yönteminizi seçerek kolayca satın alabilirsiniz. Bu noktada verdiğiniz iletişim bilgileri çok önemlidir. O bilgiler aracılığı ile ekibimizden size bir proje yönetmeni atanacak ve sizinle iletişime geçecektir. Detaylar ve süreçle ilgili sizi yönlendirdikten sonrasında hizmet sürecimiz başlamış olacaktır.

Ödeme Yöntemi Güvenli mi?

Ödeme yöntemimiz 256 bit şifreleme, SSL Güvenlik sistemi ve “Shopier” Güvenli Alışveriş sistemi ve güvenli ödeme merkezinin kendine ait alt yapı yöntemlerinden faydalanarak kişisel güvenliğinize önem veriyor ve koruyoruz.

İptal ve Para İadesi Mümkün mü?

Tabi ki mümkün. Hizmet alımı sonrasında 5 iş günü içinde cayma hakkınız bulunur. Bunu talep ettiğinizde neden iptal ettiğinizi belirten bir kısa metni; siparis@geyig.com adresimize gönderdikten sonra incelemeye alınıp size bununla ilgili bir bilgilendirme maili ulaşacak olup 7 iş günü içinde para iadesi ödeme yaptığınız banka aracılığı ile size geri gönderilir.

Şablon Tasarımı Nedir?

Mevcut hazırladığımız tasarımlar üzerinden bilgileriniz ile revize edilerek uygun fiyatlı ve hızlı tasarım çözüm önerisidir. Örneğin; Bir logo animasyonuna ihtiyacınız var ve hizmet ücreti bütçenizi aşıyor ancak şablonlardan biri de sizin için uygun görünüyor. Böyle bir noktada şablonlardan sizin için uygun olan birini seçip sepete ekliyor ve satın alıyorsunuz. Bu aşamadan sonra bilgilerinizi bize iletiyor ve size atanan bir müşteri temsilciniz aracılığı ile logo animasyonunuz hazırlanmaya başlıyor. Hem de çok daha uygun fiyata, hem de çok kısa bir sürede.

Sözleşme İmzaladım ama hizmet alımını durdurmak istiyorum, nasıl bir yol izleyebiliriz?

Bu durumda hizmet biçimine göre aşağıdaki süreçler uygulanır.

  • Tek alımlık Sözleşme;

Tek seferlik hizmet başlıklarını kapsamaktadır. satın alımdan sonra 7 günlük süre geçmiş ve / veya hizmete başlanmışsa, tamamlanmışsa, tarafınıza gönderilmişse, iletilmiş veya benzeri bir durum yaşanmışsa; hizmet faturası tarafınıza satın almış olduğunuz hizmet ile birlikte gönderilir ve para iadesi mümkün değildir.

  • Aylık Ödemeli Yıllık Sözleşme;

2 Ay ve fazla süreli hizmet alımlarını kapsamaktadır. Satın alımdan sonra 7 günlük süre geçmiş ve hizmete başlanmışsa içinde bulunan aylık ödeme ve karşılığında hizmet verimi sağlanır ve kalan aylar sözleşme feshi yoluyla iptal edilebilir. Bunun için; tek seferlik işlerin, sizin adınıza satın alınmış ek hizmetler gibi ek maliyetler hesaplanır ve tutar ödenmesi ile sözleşme iptal edilir.

  • 1 Aydan Uzun Süreli Sözleşme;

2 Ay ve fazla süreli hizmet alımlarını kapsamaktadır. Satın alımdan sonra 7 günlük süre geçmiş ve hizmete başlanmışsa yıllık alımlarda uygulanmış ve müşteriden temin edilmemiş indirimlerin 1 yıllık toplam tutarı, ödemesi yapılan 1 yıllık ödeme içerisinden temin edilerek kalan tutar sözleşme feshi yoluyla iptal edilerek iade edilir. (Eğer ki kalan tutar indirimlerin toplam tutarını karşılamıyorsa sözleşme feshi için ek ödeme yapılması gerekebilir.) Tek seferlik işler, sizin adınıza satın alınmış ek hizmetler gibi ek maliyetler hesaplanır ve tutar ödenmesi halinde sözleşme iptal edilir.

Sosyal Medyadayız

Yenilikleri, fırsatları ve kampanyaları anında yakalamak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edin.