COSA – Cobalt Sağlık – 4 Dil Broşür Tasarımı

COSA – Cobalt Sağlık – 4 Dil Broşür Tasarımı

Sağlık Turizmi alanında hizmet veren; “COSA – Cobalt Sağlık”ın 2019 – 2020 döneminde hem yurt içi hem yurt dışı tanıtımında kullanılması planlanan “4 Dil Broşür Tasarımı”nı gerçekleştirdik.

Sağlık Turizmi alanında tanıtım ve bilgilendirme amaçlı tasarlanan “2 kırım broşür” = “Türkçe, İngilizce, Almanca ve Fransızca” olarak tek kurumsal görselleştirme üzerinden tasarlandı. Güven veren yapıya sahip olması hedeflenen broşürün baskı sürecini de takip ettik.

Kartvizit Tasarımı konusunda da çözüm getirdiğimiz “CoSa” firmasının tasarlanan broşür ve gerçekleştirilmiş Logo Tasarımına uyum sağlayacak biçimde, gerekli kurumsal yapı, güven algısı ve seçilebilirlik unsurlarına odaklanılarak başarılı bir sonuca vardık.

Tüm hizmetlerimizin ışığında “CoSa” Sağlık Turizmi firmasının yeni tasarımları kendilerine yeni başarılar katacağına ve sürecin keyifle devam edeceğine inanıyoruz.

Peki Şimdi Ne Olacak?

Cobalt Sağlık’ın bu süreçte ki ihtiyaçlarında cevap olup, başarılarının devamı için elimizden gelen özveriyi göstermeye devam edeceğiz.

Sizinde ihtiyacınız başarılı sosyal medya yönetimi ise bizimle iletişime geçin.