ENTA – Endüstriyel Tasarımcılar Derneği

ENTA Endüstriyel Tasarımcılar Derneği Web Sitesi Tasarımı

ENTA - Web Sitesi Tasarımı

Endüstriyel Tasarım kavramlarının iyileştirilmesi, geliştirilmesi ve çözüme ulaştırılabilmesi adına kurulan ve Türkiye’de endüstriyel tasarım kurumu olarak 2’ncisi olan ENTA’nın, (Endüstriyel Tasarımcılar Derneği) web sitesi tasarımını gönüllü olarak yapmış olmaktan ötürü mutluluk duymaktayız.

Ajans başkanımız sevgili Onur Tulunay’ın da kurucu üyesi olduğu ENTA, 2014 yılında kurulmasının ardından faaliyetlerine başlamış, bu süre zarfında ise 2 yıl boyunca dijital medya desteği, (web sitesi tasarımı, haber, bülten yayını, sosyal medya yönetimi, reklam alımı, medya stratejisi, vb) Onur Tulunay tarafından sağlanmıştır.

Yeniliğe verdiği önem, ihtiyaca olan çözüm.. bakış açısı doğrultusunda üç sefer, derneğin gelişen vizyonuna ayak uydurabilmesi için tarafından yenilenmiş ve 2 yıllık görev süresi boyunca alakadar olmuştur. Derneğe başarılar diliyor ve birlikte gerçekleştirilen paylaşımlarımız adına çok teşekkür ediyoruz.

Peki Şimdi Ne Olacak?

Kurucu Üyesi’de olduğum ENTA Endüstriyel Tasarımcılar Derneği’nin Her daim yanında olup İnternet’teki başarılarının devamı için elimizden gelen özveriyi göstereceğiz.

Sizinde ihtiyacınız başarılı dijital çözümler ise bizimle iletişime geçin.