Stoneline Group

Web sitesi ve Sosyal Medya Yönetimi

Stoneline Group Miami. FL in ABD içerisinde iç, dış, yer ve duvar kullanımlarına uygun doğal taş ürünlerinin üretimini, satışını ve uygulamasını üstlenen Amerikan Grup Şirketidir.

20 Seneyi aşkın faaliyet süreçlerinde dijital kavramların sosyal niteliğini oluşturan İnternet ihtiyaçlarının tümünü GeyiG Ajans olarak 2020 senesinde bizler üstlendik.

Mevcut web sitelerinin ( www.stonelinegroup.com ) bakımı, arama motorlarında (SEO) bulunabilirliği ve site kalitesi (Alexa) anlamında iyileştirme çalışmalarını üstlendik. Site kalitesini arttırıyor, Google‘ın beklentilerine göre siteyi güncelliyor & geliştiriyor ve algoritmalarına uygun biçimde düzenliyoruz.

Sosyal medya mecralarından da İnstagram, Facebook Şirket Sayfası başta olmak üzere haftalık paylaşımlarla etkileşimleri arttırıyor, beklenti ve analizleri inceleyerek dönüşleri daha doğru sağlıyor, Şirket profilinin etkileşime geçiş oranını yükseltiyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz bu hizmetleri başarı ile devam ettirmekten mutluyuz.

Peki Şimdi Ne Olacak?

Stoneline Group’un bu süreçte yanlarında olduğumuz gibi, bundan sonraki süreçlerde de başarılarının devamı için elimizden gelen özveriyi göstermeye devam edeceğiz.

Sizinde ihtiyacınız başarılı sosyal medya yönetimi ise bizimle iletişime geçin.