Reklam Hizmetleri

GeyiG Kimdir?

Neşeli, Yaratıcı, Genç ve Dinamik bir MARKA'dır,

GeyiG Kimdir?
Yolunda ve adımlarında sürece güvenen bizler, bugün edindiğimiz başarılar ile emin adımlarla ilerliyoruz. Bu süreçte sizlerle olan çözüm ortaklığımızda da sürece güvenmenizi istiyoruz. Sevgi ve Saygıyı başta karşılıklı olarak tutmak üzere, güvenebileceğiniz hizmet ajansınız olmayı istiyoruz. O yüzden elimizden ve bilgimizden gelen tüm hizmetlerimiz ile çözüm odaklı çalışmalarımız ile sizlerin yanındayız.

GeyiG Kimdir?

Başarı, Sevgi ve Güven ile çözüm getirebildiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz hizmet başlıklarımızı sizlerle paylaşmak isteriz;
Geyik, GeyiK Ajans

GRAFİK TASARIM

Marka imajını en iyi yansıtan, şüphesiz ki markanın “Kurumsal Kimlik Tasarımı‘dır.” Kurumsal kimlik, markanın yapısı, samimiyeti, yaratıcılığı, güveni gibi unsurları taşıyan ve akılda kalıcılığı sağlayan imaj görsellerinden oluşur. Bu bilgiler ışığında “Grafik Tasarım” sayfamızı ve İllüstrasyon sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

WEB HİZMETLERİ

Günümüz dünyasının belki de en vazgeçilmez kavramı “Web” (World Wide Web – Dünya Çapında Ağ) kavramıdır. Global oluşumda olan hayat şartlarımızla artık bir çok kişi ihtiyaçlarını web üzerinden aratıyor. Siz de arandığınızda bulunmak istiyorsanız “ortak hedeflerimiz” var demektir. Bu bilgiler ışığında “Web Hizmetleri” Sayfamızı inceleyebilirsiniz.

3 BOYUTLU HİZMETLERİ

İdeal alternatif bir araç; “3D Modelleme“dir. Aklın hayalin alamadığı görsellerin, hareketlerin gerçekleştirildiği bu mecrada her şeyi görselleştirmek mümkün. “3 Boyutlu Baskı” hizmetimiz de bu hizmetin içinde. Bu  bilgiler ışığında “3D Modelleme ve Animasyon” sayfamızı inceleyebilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL TASARIM

Mesleki disiplinini edindiğimiz “Endüstri Ürünleri Tasarımı” alanında çalışmalarımıza “GeyiG Atölye” adı altında başladık. Gerçekleştirdiğimiz tasarımlarımızı incelemek, endüstriyel tasarım hizmeti almak ve yakında ürünlerimizi görmek için takipte kalın; @geyigatolye